Pronájem Rolls Royce-vůz Pavla Trávníčka

Darujte k významnému výročí, svatbě nebo jiné události tento vyjímečný zážitek. Obdarované čeká výlet v historickém voze značky Rolls Royce s řidičem v dobovém kostýmu.

Tento Rolls Royce je motoristická legenda, která nesla zasloužené označení „nejlepší auto světa“.  Poskytoval na tehdejší dobu mimořádnou spolehlivost a komfort, kterým se může pochlubit i dnes.

Vpředu, na horní části chladiče se tyčí stříbrná soška Spirit of extasy, krerá je symbolem Rolls Royce.

 

Průběh: Řidič vyzvedne klienta na ním určeném místě v Praze. Spolu s ním absolvuje 60-ti minutovou jízdu.  K dispozici pro zbytek posádky jsou 3 místa k sezení. Během zážitku budou pořízeny fotografie, které klient obdrží na CD zdarma.

Zážitek Luxusní Rolls Royce pro dva obsahuje:

• Prohlídku a seznámení se s tímto úžasným aristokratem.

• Hodinovou jízdu s profesionálním řidičem Rolls Roycu

• CD s fotografiemi tohoto vozu s posádkou.

Trvání:

Dle dohody

Počet účastníků:

2 - 3 osoby

Lokalita:

Praha a Česká republika

Cena: dle dohody

Občerstvení: šampaňské

Objednávky na telefonu:

776698834 AGENTURA MARCUS Monika Fialková www.agentura-marcus.cz

objednávky přijímáme od 11.4. 2011Historie vozu Pavla Trávníčka Rolls Royce Silver Shadow, 1968


První majitel byl Jeremy Thorpe (*1929), člen parlamentu UK mezi roky 1959 a 1979. V letech 1967 až 1976 byl předsedou Liberální strany. Jeho kariéra byla poškozena, když ho bývalý model Norman Scott obvinil z homosexuálního vztahu, který s  ním měl udržovat v letech 1961 až 1963, což v té době bylo v Británii nelegální. V roce 1975 byl na Normana Scotta spáchán neúspěšný atentát, při kterém byl zabit pouze jeho pes. Kvůli skandálu musel Thorpe rezignovat na svou funkci. Thorpova kariéra potom skončila, když byl obviněn v roce 1979 z plánování a objednávky vraždy Normana Scotta. Nebyl v uznán viným. Thorpova pověst byla tímto sexuálním skandálem, který několik let otřásal Británií, natolik poškozena, že se musel vzdát další politické kariéry. Ze zasahování do této aféry je podezřelá i  MI5.

 

autor stránek 4ip.cz